6 najlepszych kancelarii w Toruniu

Jak wybrać najlepszą kancelarię adwokacką w Toruniu? Wybór usług prawnych jest jak wybór każdego innego produktu: mądry konsument przeprowadza dokładne badania przed podjęciem świadomej decyzji. Z tego względu przygotowaliśmy listę kilku najlepszych kancelarii prawnych w Toruniu.

Która kancelaria jest najlepsza w Toruniu?

Zacznijmy od Kancelarii adwokackiej Aleksandry Krawczyk-Głowackiej. To prawnik, który oferuje naprawdę szeroki zakres usług. Z jednej strony ma doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, a z drugiej może też pomóc podmiotom gospodarczym. Zawsze gwarantuje pełen profesjonalizm i dogłębną analizę problemów prawnych.

Jeżeli jesteśmy klientem indywidualnym to adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka będzie w stanie udzielić nam wszelkiego rodzaju porad i opinii prawnych. Może ona sporządzić umowy i pisma procesowe, odpowiedzieć na pozwy, apelacje itp. Jeżeli się rozwodzimy, walczymy o alimenty lub o opiekę nad dziećmi to warto się do niej zgłosić. Dodatkowo prawnik może nam pomóc ze skargami na czynności komornika i powództwami przeciw egzekucyjnymi. Osoby prowadzące firmę mogą skorzystać z usług kancelarii prawnej Aleksandry-Krawczyk w Toruniu podczas zastęp procesowych czy postępowań negocjacyjnych. Możemy też zdecydować się na stałą obsługę prawną lub doradztwo i opiniowanie. Naprawdę warto uzyskać wsparcie tej profesjonalistki.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rajmund Szymerowski to kolejna propozycja na naszej liście. Zakres specjalizacji jest tu naprawdę szeroki. Ten prawnik zajmuje się arbitrażem i sporami sądowymi, mediacjami oraz negocjacjami handlowymi. Będzie nam w stanie pomóc w zakresie prawa nieruchomości i podczas obrotu nimi. Obsługuje prawnie przedsiębiorstwa i spółki prawa handlowego, oferuje także obsługę korporacyjną firm i procesów deweloperskich.

Kancelaria Adwokacka Jakub Kamiński specjalizuje się w prawie cywilnym i ochronie dóbr osobistych, prawie gospodarczym, spadkowym, nieruchomości, ubezpieczeniowym, karnym, pracy oraz Internetu i nowych technologii. On również może nam pomóc podczas postępowań windykacyjnych. Zazwyczaj sprawy, którymi zajmuje się kancelaria odnoszą się do wielu gałęzi prawa stąd tak szeroki zakres specjalizacji.

Kancelaria adwokacka Sebastian Kamiński może nam pomóc w sprawach dotyczących prawa budowlanego, farmaceutycznego, karnego, wykonawczego, ochrony konkurencji, technologii informacyjnych, spadkowego, lokalowego, cywilnego czy administracyjnego. Możemy się więc tu zgłosić z bardzo różnymi problemami. Jeżeli się rozwodzimy lub prowadzimy sprawę dotyczącą podziału majątku to będzie on nam w stanie pomóc. Kancelaria zajmuje się też obrotem nieruchomościami, eksmisjami i odszkodowaniami. Znajdziemy tam również pomoc jeżeli zajmujemy się e-biznesem.

Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu to spółka cywilna założona przez dwóch adwokatów: Piotra Konieckiewicza i Marcina Synaka. Kancelaria ta również ma szeroki zakres specjalizacji. W ofercie znajdziemy prawo cywilne, rodzinne, karne, pracy oraz administracyjne. Ta toruńska kancelaria prawna ma doświadczenie we współpracy z indywidualnymi klientami, przedsiębiorcami i jednostkami administracyjnymi.

DGK Adwokaci Drozdowski, Gorczyński s.c. to kancelaria adwokacka zlokalizowana w centrum Torunia. Wspiera ona zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Jeżeli musimy walczyć o zapłatę, wystąpić jako strona w postępowaniu spadkowym lub chcemy się rozwieźć to tu znajdziemy pomoc. Warto wiedzieć, że adwokaci w kancelarii biegle mówią po angielsku. Dzięki temu osoby, które nie są w stanie komunikować się po polsku również znajdą tu pomoc prawną.

Wybierz odpowiednią kancelarię

Wybór kancelarii adwokackiej nie jest prosty. Prawo to skomplikowana dziedzina na której większość z nas się nie zna. Jednocześnie zazwyczaj, gdy już potrzebujemy pomocy adwokata towarzyszą temu silne emocje. Warto jednak zatrudnić dobrego eksperta specjalizującego się w potrzebnej nam dziedzinie prawa.